Społeczna odpowiedzialność biznesu

Wcielamy w życie standardy społecznej odpowiedzialności. Od lat działamy w Starogardzie Gdańskim, tutaj się rozwijamy, inwestujemy i tutaj stanowimy miejsce pracy. Nasze działania, w głównej mierze wpływają na mieszkańców tego regionu.

W młodych i wykształconych ludziach widzimy potencjał. Na pierwszym miejscu stawiamy misję wychowawczą i edukacyjną sportu. Od kilkunastu lat wspieramy boks w Starogardzie Gdańskim, przyczyniając się do promocji boksu w Polsce i za granicą.

KS Ring Kociewie

Drużynę KS Ring Kociewie wspieramy od powstania w 2007 r. Sekcja systematycznie się rozwija i umacnia swoją pozycję w regionie. Wymiernym efektem tego są trzy ośrodki treningowe z profesjonalną kadrą trenerską w Starogardzie, Skarszewach i Skórczu oraz wyniki sportowe zawodników. Trenerzy prowadzą zajęcia dla grup początkujących, zaawansowanych, rekreacyjnych, kobiet i dzieci.

Ponad 100 członków

od 6 do 53 lat

3 ośrodki treningowe

Mistrzowie Polski

W 2013 r. drużyna zyskała tytuł Najlepszego Klubu Młodzików w Polsce podczas Mistrzostw Polski w Poznaniu. Zawodnicy zdobyli trzy złote i jeden brązowy medal, za co trener zyskał tytuł Najlepszego Trenera.

W 2019 r. zawodniczka KS Ring Kociewie Martyna Alfut zdobyła srebrny medal Mistrzostw Polski Juniorek, wygrywając również tytuł najlepszego sportowca powiadu starogardzkiego w kat. kobiet w plebiscycie Dziennika Bałtyckiego.

W trakcie Ogólnopolskiej Olimpiady Mlodzieży w 2019 r. zawodnicy wywalczyli dwa brązowe medale. Bokserzy zwyciężyli też w większości pojedynków na turniejach w Polsce, Norwegii, Słowacji, Czechach i Niemczech.

Realizowanie społecznej misji boksu odzwierciedla się w realizacji zadań wychowawczych i edukacyjnych podczas zajęć sportowych, a w szczególności podczas wyjazdów zawodników na obozy sportowe. Uczestnicy przy okazji wyjazdów mają okazję zwiedzić okolice i poznać historię odwiedzanych miejsc.